Seizoenen

Wie is de Mol?

Lijst met alle jaargangen van Wie is de Mol?

Laatste update: 14 maart 2020

Seizoen 18 (2018)

Georgië, Kazachstan, Oekraïne, Azerbeidzjan, Rusland, Armenië
Presentatie:
Kandidaten:
Ron Boszhard, Jean-Marc van Tol, Bella Hay, Emilio Guzman, Loes Haverkort, Stine Jensen,
Simone Weimans, Olcay Gulsen, Ruben Hein (Winnaar), Jan Versteegh (Mol)

Seizoen 17 (2017)

Oregon, Verenigde Staten van Amerika
Presentatie:
Kandidaten:
Vincent Vianen, Yvonne Coldeweijer, Roos Schlikker, Sigrid ten Napel, Jeroen Kijk in de Vegte,
Imanuelle Grives, Diederik Jekel, Jochem van Gelder, Sanne Wallis de Vries (Winnares),
Thomas Cammaert (Mol)

Seizoen 16 (2016)

Domincaanse Republiek
Presentatie:
Kandidaten:
Airen Mylène, Remy van Kesteren, Ellie Lust, Marjolein Keuning, Cécile Narinx, Rop Verheijen,
Taeke Taekema, Annemieke Schollaardt, Tim Hofman (Winnaar), Klaas van Kruistum (Mol)

Seizoen 15 (2015)

Sri Lanka
Presentatie:
Kandidaten:
Pieter Derks, Evelien Bosch, Ajouad El Miloudi, Viktor Brand, Carolina Dijkhuizen, Martine Sandifort,
Chris Zegers, Marlijn Weerdenburg, Rik van de Westelaken (Winnaar), Margriet van der Linden (Mol)

Seizoen 14 (2014)

Hongkong / Filipijnen
Presentatie:
Kandidaten:
Maurice Lede, Owen Schumacher, Daphne Bunskoek, Jennifer Hoffman, Aaf Brandt Corstius,
Jan-Willem Roodbeen, Tygo Gernandt, Freek Bartels, Sofie van den Enk (Winnares), Susan Visser (Mol)

Seizoen 13 (2013)

Zuid-Afrika
Presentatie:
Kandidaten:
Ewout Genemans, Joep van Deudekom, Janine Abbring, Tim Haars, Tania Kross, Daniël Boissevain,
Zarayda Groenhart, Carolien Borgers, Paulien Cornelisse (Winnares), Kees Tol (Mol)

Seizoen 12 (2012)

IJsland / Spanje
Presentatie:
Kandidaten:
Marion Pauw, Diorno Braaf, Maarten van der Weijden, Marit van Bohemen, Frits Huffnagel, William Spaaij,
Tim Kamps, Liesbeth Staats, Hadewych Minis (Winnares), Anne-Marie Jung (Mol)

Seizoen 11 (2011)

El Salvador / Nicaragua
Presentatie:
Pieter Jan Hagens
Kandidaten:
Hanna Bervoets, Horace Cohen, Miryanna van Reeden, Jan Kooijman, Pepijn Gunneweg, Anna Drijver,
Karin de Groot, Soundos El Ahmadi, Art Rooijakkers (Winnaar), Patrick Stoof (Mol)

Seizoen 10 (2010)

Japan
Presentatie:
Kandidaten:
Loretta Schrijver, Tim Akkerman, Manuel Venderbos, Barbara Barend, Hind Laroussi, Arjen Lubach,
Erik van der Hoff, Sanne Vogel, Frits Sissing (Winnaar), Kim Pieters (Mol)

Seizoen 9 (2009)

Noord-Ierland / Jordanië
Presentatie:
Pieter Jan Hagens
Kandidaten:
Vera Mann, Hans Schiffers, Paula Udondek, Froukje Jansen, Sebastiaan Labrie, Rick Engelkes, Dennis Storm,
Anniek Pheifer, Vivienne van den Assem (Winnares), Jon van Eerd (Mol)

Seizoen 8 (2008)

Mexico
Presentatie:
Kandidaten:
Nicolette Kluijver, Annette van Trigt, Georgina Verbaan, Coen Swijnenberg, Joris Linssen, Dunya Khayame,
Patrick Martens, Regina Romeijn, Edo Brunner (Winnaar), Dennis Weening (Mol)

Seizoen 7 (2007)

Thailand
Presentatie:
Karel van de Graaf
Kandidaten:
Sander Lantinga, Liebeth Kamerling, Menno Bentveld, Alex Klaasen, DIck Jol, Nadja Hüpscher, Eva Van Der Gugt,
Renate Verbaan, Paul Rabbering (Winnaar), Inge Ipenburg (Mol)

Seizoen 6 (2006)

Argentinië
Presentatie:
Karel van de Graaf
Kandidaten:
Geert Hoes, Chris Tates, Mary-Lou van Stenis, Liz Snoijink, Richard Groenendijk, Toine van Peperstraten,
Peggy Vrijens, Roderick Veelo, Frédérique Huydts (Winnares), Milouska Meulens (Mol)

Seizoen 5 (2005)

Australië / Indonesië
Presentatie:
Angela Groothuizen
Kandidaten:
Roeland Fernhout, Yvonne van den Hurk, Victoria Koblenko, Jim de Groot, Gijs Staverman, Sander de Heer,
Isabelle Brinkman, Lottie Hellingman, Marc-Marie Huijbregts (Winnaar), Yvon Jaspers (Mol)

Seizoen 4 (2003)

Canada
Presentatie:
Angela Groothuizen
Kandidaten:
Louis, Julien, Aafke, Astrid, Patricia, Ferdi, René, Chandrika, Ron (Winnaar), Elise (Mol)

Seizoen 3 (2003)

Portugal
Presentatie:
Angela Groothuizen
Kandidaten:
Erik, Paméla, Dick, Kerstin, Karen, Prince, Harry, Ellen, Jantien, John (Winnaar), George (Mol)

Seizoen 2 (2001)

Schotland
Presentatie:
Angela Groothuizen
Kandidaten:
Gerda, Ward, Björn, Nazife, Cor, Dan, Doortje, Yvonne, Sigrid (Winnares), Nico (Mol)

Seizoen 1 (1999-2000)

Australië
Presentatie:
Angela Groothuizen
Kandidaten:
Sandy, Willy, John, Warner, Foke, Arnoud, Wilmie, Robin, Petra (Winnares), Deborah (Mol)

Seizoen 19 (2019)

Colombia
Presentatie:
Kandidaten:
Evi Hanssen, Nikkie de Jager, Evelien de Bruijn, Robèrt van Beckhoven, Jamie Trenité, Rick Paul van Mulligen, Sinan Can, Niels Littooij, Sarah Chronis (Winnares), Merel Westrik (Mol)

Seizoen 20 (2020)

China
Presentatie:
Kandidaten:
Anita Witzier, Tina de Bruin, Jaike Belfor, Johan Goossens, Claes Iversen, Leonie ter Braak, 
Nathan Rutjes, Miljuschka Witzenhausen, Buddy Vedder (Winnaar), Rob Dekay (Mol)

Wie is de Mol? - Seizoen 1 tot 20

Wikipedia, "Wie is de Mol?" - https://nl.wikipedia.org/wiki/Wie_is_de_Mol%3F

Tunnelpedia is een concept van

© Tunnelpedia 2017 - 2020

Het is niet toegestaan om zonder toestemming tekst of afbeeldingen van deze website te dupliceren.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now